06 Серпня 2023г.

Корейська косметика: У чому особливість корейських доглядових засобів

Корейська косметика славиться своєю якістю та максимально натуральним складом. І бюджетні та люксові марки відрізняються своєю ефективністю та безпекою.

Чому кореянкам така важлива якість шкіри?

Для кореянок зовнішність відіграє важливу роль. Але основна відмінність полягає в тому, що головною ознакою старіння є не вікові зморшки, а пігментація.

Як це пов'язано з продукцією?

Через те, що тон шкіри відіграє головну роль у зовнішньому вигляді жінок, найбільша частина косметики має відбілюючі властивості, а також підвищений вміст колагену у складі, який робить обличчя та руки більш пружними та еластичними.

Чи допоможе вона при боротьбі з акне?

Корейська доглядова косметика, яка не призначена для догляду за проблемними ділянками шкіри, не допоможе у лікуванні запалень.

Цікаво: Міф про те, що при акні заборонено користуватися тональними кремами розійшовся дуже давно, проте косметологи не ставлять крес на нанесення макіяжу, але за умови дотримання певних умов.

У чому секрет «порцелянової» азіатської шкіри?

Багато хто вважає, що збереження еластичності, сяйва та краси шкіри в азіаток є роботою спадкових генів. Якоюсь мірою гени відіграють роль, але настільки гарний ефект досягається шляхом ретельного догляду. Саме азіатки стали авторами «Десяти ступінчастого корейського догляду»:

  1. Видалення макіяжу за допомогою спеціальних засобів
  2. Використання піни або гелю
  3. Скраб (не частіше трьох разів на тиждень)
  4. Використання тонера
  5. Есенція або Сироватка
  6. Маска
  7. Емульсія
  8. Спеціальний крем під очі
  9. Зволожуючий крем
  10. Сан скрін

У чому перевага корейської косметики, на відміну від європейської?

Корейська косметика має більший відсоток вмісту натуральних інгредієнтів, внаслідок чого шанс появи різних висипів зменшується. Так само, бюджетні марки хоч і не мають такого ж ефекту, як люкс-бренди, але теж мають відносно натуральний склад і з увагою ставляться до здоров'я клієнтів.

Корея відома своїм відповідальним ставленням до б'юті-сфери. З цієї причини абсолютно щороку в цій державі з'являються нові засоби, які допомагають дівчатам по всій планеті у збереженні молодості.

Бренди

Esfolio

Цей бренд є повністю органічним. Головним пріоритетом компанії є ніжна турбота про шкіру за допомогою натуральних та дієвих інгредієнтів.

Ekel

Цей бренд є дуже незвичайним, тому що при виробництві косметичних засобів використовуються виключно сезонні фрукти та овочі та їх олії. Лінійка цієї компанії підійде для дуже тонкої та чутливої ​​шкіри, яка потребує харчування.

Південна Корея – безперечний лідер у сфері краси і залишатиметься ним у найближчі десятиліття точно. Турбота та уважність місцевих компаній до своїх клієнтів призводить до вражаюче позитивних результатів та постійного підвищення якості запропонованої продукції.