• Зубна щітка Kodomo Professional 9 - 12 років

Зубна щітка Kodomo Professional 9 - 12 років

Характеристики
Тип засобу
Зубна щітка
Застосування
Для очищення ротової порожнини
Країна виробництва
Тайланд
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Зубна щітка Kodomo Professional 9 - 12 років розроблена спеціально для ефективного та дбайливого догляду за зубами малюків. Вона має м'які щетинки, які дбайливо очищають зуби, не травмуючи десен.

Зубна щітка Kodomo Professional має спеціально розроблений дизайн ручки, що допомагає дітям навчитися правильно чистити зуби. Ручка щітки має форму, яка допомагає зручно утримувати її в руці, не слизької та не ковзкої.

Крім того, зубна щітка Kodomo Professional має спеціальну конструкцію головки з щетинками, яка дозволяє дитині ефективно чистити всі зуби та навіть труднодоступні місця в ротовій порожнині.

Зубна щітка Kodomo Professional для дітей від 9 до 12 років має більшу головку з щетинками, що дозволяє ефективно чистити зуби зростаючої дитини. Щетинки мають оптимальну жорсткість, що допомагає добре очищати зуби від зубного нальоту та залишків їжі.

Спосіб застосування: нанесіть на щітку невелику кількість дитячої зубної пасти і розподіліть її по всій щітині. Потім, повільними круговими рухами, очистіть зуби дитини, звертаючи особливу увагу на зуби, що знаходяться ззаду і на десні. Чистку зубів слід проводити двічі на день - після сніданку і перед сном. 

Зубна щітка Kodomo Professional 9 - 12 роки є найкращим вибором для бережного і ефективного догляду за здоров'ям зубів вашої дитини.