• Універсальний засіб для чищення скла та різних поверхонь Sano Clear Green

Універсальний засіб для чищення скла та різних поверхонь Sano Clear Green

Характеристики
Об'єм
1 л
Країна виробництва
Тип засобу
Засіб для миття вікон
Застосування
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Миття вікон одна із найскладніших побутових справ, які слід виконувати хоча б раз на місяць. Не важливо, з якого матеріалу вони виготовлені, дерева чи пластику, слід регулярно проводити прибирання, щоб вікна довго служили, а скла пропускали достатню кількість ультрафіолету.

Мити вікна складно. Це вимагає серйозних зусиль та дотримання заходів безпеки. А головне, слід помити вікна так, щоби на них не залишилося розлучень. У цьому випадку не підходять звичайні мильні розчини чи інші засоби для миття. Насамперед – це не безпечно, так як мокре підвіконня не найкраща поверхня для роботи. Тому фахівці ізраїльського бренду побутової хімії рекомендують спростити ваші старання та посилити їх ефективність за допомогою сучасного засобу для миття скла від Sano.

Багатофункціональний миючий засіб Sano для чищення та наведення блиску чудово впорається з поставленим завданням і не потребує значних зусиль від вас. Засіб призначений для вікон, дзеркал, виробів з кераміки, ламінованих, хромованих, емальованих та інших поверхонь. Легко наноситься, швидко та ефективно очищає поверхні, не залишаючи розлучень. Просто слід протерти сухою ганчіркою і ваші вікна чисті.