• Засіб для видалення накипу в пральних машинах Sano Anti Kalk

Засіб для видалення накипу в пральних машинах Sano Anti Kalk

Характеристики
Тип засобу
Універсальний засіб
Країна виробництва
Застосування
Об'єм
500 мл
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Накип – це тверді сольові відкладення, що утворюються на стінках труб нагрівальних приладів та поверхнях, в яких відбувається випаровування або нагрівання води. У побуті жертвами накипу часто стають пральні та посудомийні машини, бойлери та чайники.

Причиною її появи є надмірно жорстка водопровідна вода, солі магнію і кальцію, що містяться в ній, при висиханні створюють на поверхні нерозчинний наліт, вивести який без застосування сильних хімічних засобів практично неможливо.

Вапняний наліт – небезпечний ворог техніки. Він провокує поломки водонагрівачів, тенів, труб і електронагрівачів, є першопричиною поломок безлічі побутових приладів. Крім цього, накип сильно знижує теплопровідність нагрівальних елементів. це призводить до збільшення часу нагріву води та помітного підвищення витрати електроенергії. Ще однією негативною властивістю вапняного нальоту є сприяння розвитку плісняви ​​та грибка на ураженій поверхні, їх виведення не менш складне та досить затратне.

Боротися з накипом можна за допомогою якісної побутової хімії, наш магазин радить досліджувати ізраїльський засіб для видалення накипу в пральних машинах Sano Anti Kalk.