• Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk

Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk

Характеристики
Тип засобу
Універсальний засіб
Об'єм
1 л
Країна виробництва
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Погодьтеся, приємно приймати ванну, душ або просто вмиватися, перебуваючи у чистому доглянутому приміщенні. Така ванна кімната, безперечно, буде, якщо вчасно проводити прибирання на всіх поверхнях. Але, на жаль, прискорений темп сучасного життя не завжди дозволяє приділити увагу належному очищенню плитки або душової кабінки, а це, на жаль, призводить до скупчення неприємного вапняного нальоту. Жорстка вода, що містить у собі велику кількість солей магнію та кальцію, осідаючи на різних поверхнях, утворює вапняний наліт. Він, у свою чергу, повністю зникає лише завдяки використанню кислотовмісних речовин.

Кожна господарка, що поважає себе, обов'язково повинна обзавестися набором необхідних засобів для чищення і «аксесуарів» для полегшення рутинного процесу збирання приміщень. Але багато миючих гелів і порошків, сучасних і, як обіцяно рекламою, високоефективних кремів і спреїв для знищення широкого спектру забруднень все ж не завжди справляються з елементарним вапняним нальотом, усуваючи його лише поверхнево. Тому для очищення керамічної сантехніки, на поверхні якої найчастіше скупчується вапняний наліт, ізраїльські експерти рекомендують ефективний засіб Sano Anti Kalk, компоненти якого глибоко проникають у структуру нальоту та забруднень, видаляючи їх.

Sano Anti Kalk - ефективний засіб для чищення ванн та сантехніки, пластмаси та скла, сталі та інших матеріалів. Чистить, дезінфікує, надає блиску, видаляє вапняний наліт та залишки мила, не залишаючи подряпин. Ідеально підходить для миття кранів, сушки для рушників, керамічної плитки, душових кабін, ванн і джакузі з синтетичним або емалевим покриттям, фарфорових, хромованих, нікельованих і пластикових поверхонь, а також поверхонь з нержавіючої сталі. Містить натуральну лимонну кислоту видалення нальоту. Відмінно справляється з мінеральним нальотом, плямами іржі, залишками мила на стінках ванн та джакузі. Чи не залишає подряпин. Ємність забезпечена зручним розпилювачем. Засіб для миття акрилових ванн Sano Anti Kalk був відзначений нагородою Ізраїльського Інституту Стандартів Platinum Mark.