• Засіб для чищення унітазів Sano Anti Kalk WC

Засіб для чищення унітазів Sano Anti Kalk WC

Характеристики
Тип засобу
Гель для чищення туалетів
Країна виробництва
Об'єм
750 мл
Застосування
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Підтримання чистоти унітазу та всіх навколишніх поверхонь санвузла – запорука здоров'я та комфорту всієї родини. Професійні клінери рекомендують проводити генеральне чищення приміщення не рідше, ніж раз на тиждень. за цей період поверхні встигають накопичити велику кількість небезпечних бактерій та бруду.

Найбільш складною частиною очищення є миття унітазу – жорстка проточна вода створює на його поверхні стійкий наліт вапняний і неприємні сліди іржі. Такі забруднення стимулюють розвиток цвілі та грибка, шкідливих бактерій та мікроорганізмів. Боротися із ними без спеціалізованої хімії практично неможливо. При тривалій відсутності чищення забруднення можуть в'їдатися дуже глибоко і не підлягати повному видаленню – для їх обробки краще відразу вибирати потужні засоби для чищення.

Наш магазин радить звернути увагу на якісний ізраїльський засіб для чищення унітазів Sano Anti Kalk – універсальна речовина підходить для миття унітазу та всіх поверхонь санвузла, ідеальна для повсякденного побутового застосування.