• Засіб для чищення металевих виробів Sano Multi Metal

Засіб для чищення металевих виробів Sano Multi Metal

Характеристики
Тип засобу
Універсальний засіб
Об'єм
300 мл
Країна виробництва
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

"

Жир, сажа і кіптява часто з'являються у важкодоступних місцях і це викликає великі труднощі у боротьбі з нею. Тим більше, використовуючи побутові предмети з нержавіючої сталі, кожна домогосподарка стикається з тим, що дістати накопичення дуже складно, а тим більше добре вичистити. На кожній кухні знайдеться якийсь предмет з металу. Іноді посуд втрачає красу та блиск внаслідок тривалої експлуатації, а іноді буває так, що чищення потрібне через нашу неуважність — коли каструля пригоріла і дно покривається таким гаром, яке неможливо відчистити звичайними способами. На жаль, при неправильному використанні та й просто з часом навіть нержавіюча сталь втрачає свій товарний вигляд. А ось очищення такого посуду може стати справжнім випробуванням. Ізраїльський бренд побутової хімії Sano спеціально для цих цілей пропонує унікальний продукт - засіб для видалення жиру, сажі та бруду з металевих виробів Sano Multi Metal.

Засіб Sano Multi Metal, чистить та полірує металеве господарське приладдя з нержавіючої сталі, хрому, нікелю, латуні, міді, бронзи. Не залишаючи подряпин, використовуватися для чищення та полірування раковин, кранів, каструль та сковорідок, чайників, підносів та ін.

Унікальний засіб Sano Multi Metal, який чистить та полірує до блиску поверхні побутових предметів з металу, що користуються як у кухні, так і у всьому будинку. Кремоподібна структура засобу дозволяє використовувати його для чищення та полірування хромованих або нікельованих поверхонь та сталевих дверей, утворюючи на поверхнях цих предметів захисний шар.

Sano Multi Metal - концентрований високоефективний засіб для видалення жиру, сажі та кіптяви. З легкістю видаляє найважчий бруд, що глибоко в'ївся і обгорілий жир з духовок, деко, гриля, каструль, казанів, сковорідок, грат, витяжок, кухонних робочих поверхонь та інше. Вам не варто вдаватися до народних методів очищення, витрачати свій час та зусилля. Все потрібно – це скористатися потужною інноваційною формулою засобу для видалення жиру, кіптяви та забруднень від Sano. Посуд виглядатиме чудово, служитиме довго, а прибирання не доставить турбот. Очищає поверхні та полірує їх до блиску. Зручний для експлуатації флакон, велика ємність засобу дозволяє користуватися засобом тривалий час.

Підходить для металевих, керамічних та скляних поверхонь. Не підходить для очищення виробів із тефлону, алюмінію, кольорових виробів та поверхонь. Засіб для чищення металевих виробів Sano Multi Metal був відзначений нагородою Ізраїльського Інституту Стандартів Platinum Mark.

"