• Гель для прання Lion PAO Pink Soft для кольорових речей

Гель для прання Lion PAO Pink Soft для кольорових речей

Характеристики
Тип засобу
Гель для прання
Застосування
Для прання
Об'єм
850 мл
Країна виробництва
Тайланд
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Гель для прання PAO Pink Soft призначений для повного усунення складних і в'їлих забруднень з усіх типів тканин. Особлива формула цього концентрованого засобу дозволяє проникати глибоко в забруднені волокна і відпрати навіть важковивідні плями, не ушкоджуючи структуру тканини і її інтенсивність розквіту.

Гель для прання повністю виведе плями від кави, чаю, соків ягід та фруктів, кетчупу, крові, трави та ін. Використовувати гель можна як для повноцінного регулярного циклу прання, так і для попереднього затирання забруднених тканин, щоб спростити остаточне виведення плям. 

Цей гель для прання надає чистим речам ніжного квіткового аромату і повністю усуває запахи, що в'їлися в тканину (продуктів, сигаретного диму, поту та ін). Такий рідкий засіб підходить для машинного та ручного прання. Його склад підібраний таким чином, щоб якісно видаляти плями з різних типів тканин, водночас не пересушуючи та не викликаючи алергічних реакцій на шкірі рук. Під час полоскання засіб повністю вимивається та не залишає на речах слідів чи білих розводів. Гель має економічні витрати і добре піниться. 

Спосіб застосування:

Для повноцінного циклу прання достатньо половини ковпачка гелю.