• Гель для прання тканин Lion ESSENCE Fresh Soft Sparkling Kiss запаска

Гель для прання тканин Lion ESSENCE Fresh Soft Sparkling Kiss запаска

Характеристики
Країна виробництва
Тайланд
Об'єм
400 мл
Тип засобу
Гель для прання
Застосування
Для тканини
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Гель для прання тканин ESSENCE Fresh & Soft Sparkling Kiss є рідким концентрованим засобом тайського виробництва. Він створений за японською технологією, згідно з якою концентрацію активних речовин у гелі збільшено в 6 разів у порівнянні зі звичайними засобами для прання. Гель призначений для ручного та машинного прання синтетичних, бавовняних та інших видів кольорових, білих та світлих тканин. 

Активні компоненти засобу дбайливо позбавляють тканини від забруднень, не пошкоджуючи текстуру та забарвлення матеріалу. Такий гель для прання ефективний навіть для стійких плям, що в'їлися. Після прання речі та тканини виглядають бездоганно чистими, свіжими та мають тонкий, ніжний, приємний аромат. Склад гелю для прання розроблений таким чином, щоб зберігати нейтральний рН-баланс і не викликати алергії та подразнення на шкірі від контакту з випраною тканиною.

Гель не сушить і не пошкоджує шкіру рук під час ручного прання. Засіб добре захищає одяг та інші тканини від вимивання кольору, а також запобігає розповсюдженню шкідливих бактерій. Ще одна перевага цього гелю для прання в тому, що він добре вимивається з тканин і не залишає білих розлучень на одязі. 

Спосіб застосування:

Налийте 45 мл гелю для прання на 15 літрів води. Цієї кількості гелю вистачить, щоб добре випрати 7-10 речей.