• Гідрогелеві патчі під очі Ekel Eco Be Cherry Blossom HYDROGEL EYE PATCH з екстрактом вишні

Гідрогелеві патчі під очі Ekel Eco Be Cherry Blossom HYDROGEL EYE PATCH з екстрактом вишні

Характеристики
Об'єм
60 шт
Застосування
Для шкіри навколо очей
Країна виробництва
Корея
Тип засобу
Патчі під очі
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Гідрогелеві патчі під очі Ekel Eco Be Cherry Blossom Hydrogel Eye Patch з екстрактом вишні є унікальним засобом для догляду за шкірою навколо очей. Вони розроблені спеціально для зняття втоми, зволоження та освіження шкіри, а також для скорочення видимості темних кіл та набряклості.

Гідрогелеві патчі Ekel Eco Be Cherry Blossom Hydrogel Eye Patch з екстрактом вишні призначені для інтенсивного зволоження, освітлення та освіження шкіри навколо очей. Вони допомагають зменшити ознаки втоми, темні кола та набряклість, надаючи шкірі здорового та сяючого вигляду. Регулярне використання патчів допомагає підтримувати молодість та красу шкіри навколо очей.

Спосіб застосування:

Очистіть шкіру навколо очей від макіяжу та інших забруднень. Візьміть патчі з упаковки та обережно накладайте їх під очі, правильно розподіляючи по контуру. Залиште патчі на шкірі протягом 20-30 хвилин, щоб активні компоненти змогли вбратися. Після цього видаліть патчі і акуратно помасажуйте шкіру навколо очей для кращого розподілу сироватки, що залишилася.