• Гідрогелеві патчі Dabo Haydrogel Ampoule Collagen Hyalluronic Patch з колагеном та гіалуроновою кислотою

Гідрогелеві патчі Dabo Haydrogel Ampoule Collagen Hyalluronic Patch з колагеном та гіалуроновою кислотою

Характеристики
Тип засобу
Патчі під очі
Об'єм
90 г
Країна виробництва
Корея
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Гідрогелеві патчі під очі DABO Ampoule Collagen & Hyalluronic з колагеном та гіалуроновою кислотою призначені для інтенсивного зволоження та омолодження ніжної шкіри навколо очей. У складі есенції, якою просякнуті патчі, міститься низькомолекулярна гіалуронова кислота, що проникає у всі шари епідермісу, забезпечуючи повноцінне та тривале зволоження. Колаген, що також входить до складу есенції, заповнює вміст цього білка в клітинах шкіри, надаючи ефективну розгладжуючу дію. Застосування таких патчів дозволяє швидко нормалізувати стан шкіри навколо очей, зняти набряклість та темні кола.

Активні компоненти гідрогелевих патчів оздоровлюють тонку, вразливу шкіру навколо очей. Розгладжуються мімічні зморшки і стають менш вираженими "гусячі лапки", підвищується пружність і еластичність шкіри, завдяки чому погляд стає "живим". Гідрогелевий склад патчів допомагає їм щільно прилягати до шкіри, забезпечуючи повне насичення клітин епідермісу активними компонентами та мікроелементами. Такі патчі також можна використовувати на інших проблемних ділянках обличчя, шкіра яких потребує догляду та омолодження (носогубні складки, міжбрівні зморшки, лоб). Регулярне застосування  гідрогелевих патчів дозволяє значно уповільнити процеси старіння і усунути прояви в'янення шкіри, що вже з'явилися.

Спосіб застосування:

На попередньо очищену та тонізовану шкіру ділянок навколо очей чи інших проблемних зон щільно розмістити пару патчів, залишити на 15-20 хвилин. Потім прибрати патчі, не змиваючи залишки есенції.