• Патчі від чорних крапок на носі Bonnyhill Nose Pack

Патчі від чорних крапок на носі Bonnyhill Nose Pack

Характеристики
Застосування
Для носа
Тип засобу
Маска для носа
Тип шкіри
Проблемна
Діючий компонент
Люффа
Країна виробництва
Корея
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Смужки від чорних точок на носі Bonnyhill Nose Pack - вирішення проблеми, яка зустрічається в будь-якому віці: вугровий висип. Навіть якщо ви перепробували всі підручні та косметичні засоби, у нас є для вас те, що дійсно працює.

 >

Особливості смужок від чорних крапок на носі 

Головний інгредієнт, що діє, - деревне вугілля, найкращий абсорбент, який активно використовується в косметиці та косметології. Він “витягує” зайвий жир із залишками макіяжу та забруднень із пір, звужує їх. Вугілля видаляє омертвілі клітини та стимулює. зростання здорових у майбутньому. Результат – очищена та здорова шкіра.

Головна перевага смужок від чорних крапок на носі BonnyhillNosePack - видимий та швидкий ефект. Представлений продукт - це революційний спосіб по-справжньому. глибоко очистити пори. Ви забудете про те, що чорні точки потрібно маскувати тональним кремом і ваша шкіра збереже молодість і привабливість ще довгі роки.

Спосіб застосування:

Очистити обличчя за допомогою звичних для шкіри засобів. Злегка змочити ніс та приклеїти смужку. Через   10-15 хвилин видалити її зі шкіри.