• Гідрогелеві патчі під очі чорні Bonnyhill Hydrogel Black Eyepatch

Гідрогелеві патчі під очі чорні Bonnyhill Hydrogel Black Eyepatch

Характеристики
Тип засобу
Патчі під очі
Країна виробництва
Корея
Діючий компонент
Люффа
Об'єм
60 шт
Застосування
Для шкіри навколо очей
Тип шкіри
Усі типи шкіри
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС

Гідрогелеві патчі під очі чорні Bonnyhill Hydrogel Black Eyepatch - швидкий спосіб зробити шкіру під очима відпочилою, свіжою та пружною.

Переваги патчів Bonnyhill Hydrogel Black Eyepatch

Гідрогель, з якого виготовлені патчі - комбінація водорозчинного полімеру, води та зволожуючих інгредієнтів, а полімер у свою чергу - видобувається з водоростей. Патчі здатні швидко зняти набряки та зволожити епідерміс.

Перевагою гідрогелевих патчів під очі чорних Bonnyhill Hydrogel Black Eyepatch в тому, що на відміну від тканинних аналогів, вони набагато щільніше прилягають до шкіри, тим самим посилюючи ефект активних інгредієнтів. Гідрогель під дією температури тіла нагрівається і починає танути, тим самим дає можливість вбиратися в шкірний покрив, в той час як у тканинних патчах активні компоненти просто випаровуються разом з вологою.

Спосіб застосування:

Очистити шкірний покрив перед використанням продукту; нанести патчі та витримати близько 30 хвилин. Сторона, якій приклеїти патч не має значення - ви просто вибираєте яку саме ділянку вам потрібно реанімувати більшою мірою. Рекомендується зберігати патчі в прохолодному місці без прямих сонячних променів.