• Шампунь-паста 2в1 Сульсена проти лупи

Шампунь-паста 2в1 Сульсена проти лупи

Характеристики
Країна виробництва
Україна
Тип волосся
Для всіх типів волосся
Об'єм
75 мл
Тип засобу
Паста для волосся
Застосування
Проти перхоті
Доставка
  • Доставка замовлень здійснюється через Нову Пошту, Укрпошту. Вартість згідно з тарифами перевізника
  • При замовленні від 650 грн доставка безкоштовно
Оплата
  • Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару у відділенні (післяплата складає не менше 10 грн)
  • Оплата за допомогою платіжних карток
ОПИС
"
СУЛЬСЕНА Шампунь-паста 2в1 проти лупи 75 мл/футляр! .

Перхать - одне з найпоширеніших шкірних захворювань людства. Дуже великий відсоток людей стикається з цією проблемою і страждає від неї протягом усього життя. Але навіть якщо ви зіткнулися з цією неприємністю, ви повинні розуміти, що проблема піддається лікуванню. Виробником Амальгама Люкс була розроблена унікальна серія, її основа - дисульфід селену, який допоможе подолати цю проблему та запобігти її майбутньому.

Шампунь-паста СУЛЬСЕНА проти лупи - це універсальний засіб проти лупи <<2 в 1>> , що володіє додатковими властивостями, що доглядають, і новими функціональними характеристиками.

Шампунь-паста СУЛЬСЕНА є комбінованим засобом проти лупи, що поєднує в собі пасту і шампунь проти лупи з легкою миючою дією. Саме такий засіб ідеально підходить для сучасного способу життя людини, в якому розписано все по хвилинах і враховано до копійки.

Шампунь-паста СУЛЬСЕНА проти лупи забезпечує подвійний косметичний ефект: очищення, як шампунь, та активний догляд, як паста. Шампунь-паста СУЛЬСЕНА забезпечує активний експрес-догляд проти лупи з легкою миючою дією. 

Країна ТМ: Україна

"