Parisienne

Parisienne Italia почала виробляти косметику для волосся для італійського ринку в 1955 році. З того часу минуло понад шістдесят років, і Parisienne Italia щодня робить свій внесок у розвиток косметичної досконалості, строго позначеної як Made in Italy.

Історія компанії Parisienne Italia

Це був 1955 рік Дідусеві Марчелло спала на думку прекрасна ідея почати виробництво засобів для укладання волосся. Цей момент визначив революцію на ринку косметики в Італії із виходом на косметичний ринок "Fape" (Початкова назва, надалі Parisienne Italia). Цей блискучий початок компанії був успішно продовжений його сином Луїджі, який перетворив її на Parisienne і почав з виробництва лаків для волосся.

У 2020 році Parisienne Italia щодня з гордістю керує та впроваджує інновації онука засновника, Елеонорою Фаваліні, яка продовжує сімейні традиції.

Група Parisienne Italia щиро захоплена красою, зробленою в Італії. Починаючи з досліджень у лабораторії, де шляхом вивчення нових рецептур, розроблених нашою групою, ми слідуємо за мету поєднання ефективності наукових досліджень з делікатною силою природи, продовжуючи роботу в самому серці компанії - виробничими лініями, якими з моменту створення компанії керують жінки.

Надзвичайна важливість ролі жінок у компанії очевидна не лише у виробництві. Команда Parisienne Italia складається переважно з жінок-співробітників на всіх посадах, від менеджменту до складських працівників.

Наша робота дуже близька до найвидатніших характеристик італійського мистецтва, таких як гарний смак та відмінне виконання, які виявляються у лініях та брендах групи Parisienne Italia. У гармонії з цією перевагою ми приділяємо особливу увагу вибору сировини для наших продуктів. Ми відбираємо лише найкраще. Кожен продукт розроблений з такою ретельністю, в ідеальному симбіозі якості, продуктивності та природи. Якість, яка точно перевіряється, оскільки ми тестуємо наші продукти одну за одною і виводимо їх на ринок лише після того, як їхня ефективність буде успішно підтверджена.

Особливо важливою темою компанії є екологічна стійкість, охорона навколишнього середовища. Прихильність підтверджена нашою участю в операційній програмі Європейського фонду регіонального розвитку (PorFesr) на 2014-2020 роки. Parisienne Italia ніколи не забуває і про увагу до людей.

Ми завжди були дуже активними у сфері благодійності та солідарності, від пожертвувань, зроблених під час надзвичайних ситуацій у країні, таких як землетруси, до пожертвувань на благодійні аукціони, а також пожертвувань, зроблених у цей дуже складний 2020 рік. Фактично, у цей складний рік ми намагалися надавати підтримку лікарням та благодійним організаціям, жертвуючи дезінфікуючий гель, особливо вперше, коли його було надзвичайно важко знайти.

Завдяки нашому природному покликанню до світу краси та зростаючої потреби у спеціалізованих курсах, які проводять перукарі, ми створили нашу Академію Parisienne Italia. Багата пропозиція щодо навчання, яку надає наша академія, адресована професіоналам з усього світу і включає вебінари та навчальні посібники, розроблені для поглиблення нових аспектів, продуктів і методів, які можна застосовувати в їхніх салонах або магазинах.