Амальгама Люкс

Косметика Амальгама Люкс - вітчизняна косметична компанія з багатою історією, затребувана на ринку і сьогодні. Компанія розпочала свою роботу з 2003 року на ринках України та ближнього зарубіжжя.

> Спочатку підприємство займалося випуском косметичної продукції на основі контрактного виробництва на знаменитому в радянські роки Миколаївському парфумерно-косметичному комбінаті. Через чотири роки Амальгама Люкс стала на ноги, і почала працювати на власних потужностях. Продукція компанії швидко завоювала довіру покупців, забезпечуючи їх якісними та доступними за ціною засобами краси.  

За час роботи компанії, в лабораторіях Амальгама Люкс залишилися тільки найкращі фахівці: хіміки, технологи, косметологи. Щодня вони працюють, щоб ви могли купити високоефективні засоби. Компанія керується найновішими розробками в галузі медицини, поєднуючи їх із сучасними модними віяннями. Унікальні рецептури передаються з покоління до покоління.

Всі формули косметичних виробів засновані на ідеальному з'єднанні активних компонентів. Це допомагає косметологам створювати продукти, спрямовані на оздоровлення та омолоджування шкіри. Такі засоби надовго зберігають красу, допомагають боротися із вадами. Причому, як кажуть у своїх відгуках шанувальники Амальгама Люкс, якість товарів постійно вдосконалюється. Зберігати існуючі досягнення допомагає розвинена система контролю за виробництвом, сертифікація товарів.