Гарантія на товар

Оригінальна косметика 

Вся продукція, представлена ​​на сторінках нашого сайту, є якісною та оригінальною, ви завжди можете перевірити своє замовлення у присутності кур'єра або при отриманні на складі кур'єрської служби, щоб переконатися у цьому. Ми співпрацюємо тільки з офіційними дистриб'юторами та є імпортерами ряду торгових марок італійської, польської та української косметики та за необхідності готові надати сертифікати та гігієнічні висновки по всій представленій продукції.
 

Повернення товару

Парфумерно-косметичні товари та манікюрний інструмент входять до переліку непродовольчих та згідно із Законом про Захист прав споживачів та Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р. (Додаток №3 - Перелік товарів) не підлягають обміну та поверненню.
У разі, якщо при отриманні товару, ви засумнівалися в його оригінальності, цілісності упаковки або термінах придатності продукції, то ви можете здійснити повернення товару в строк до 14 днів, попередньо зв'язавшись з нами і обговоривши всі деталі. Поверненню підлягає тільки товар в оригінальній упаковці. У випадку, якщо виявиться, що у вашій посилці відсутній будь-який продукт із загального замовлення або ж сталася помилка, також зв'яжіться з нами в найкоротші терміни і ми вирішимо цю проблему.
Якщо для того щоб визначити дефекти товару необхідно його відкрити (наприклад, не працює розпилювач парфуму або не відповідає заявлений тон палетки тіней),то також зв'яжіться з нами і ми знайдемо компромісне вирішення питання.
На жаль, покупки в інтернеті – це завжди ризик, тому повернення якщо вас не влаштовує аромат або відтінок кольору у нас не передбачений. У такій ситуації рекомендуємо вам відразу обговорити з менеджером усі свої страхи та сумніви перед ухваленням рішення про купівлю.
Також, якщо з будь-яких причин, у вас не буде можливості оплатити замовлення або забрати його на складі кур'єрської служби, просимо повідомляти про це заздалегідь по одному з контактних номерів телефону: +38 (095) 289-9-911,   +38 (096) 289-9-911
Наш Інтернет-магазин цінує свою репутацію і впевнений, що в будь-якій спірній ситуації можна знайти вигідне для всіх рішення.